Cestopisy Thajsko

Plánujete dovolenou v Thajsku a pořád nevíte, na co se zde připravit? Přinášíme vám cestopisnou rubriku, kde se dozvíte další potřebné informace o této oblíbené destinaci. Často jsou zkušenosti těch, kteří zde žijí, či procestovali velký kus Thajska, těmi nejvyužitelnějšími informacemi, které vám pomohou se na cestu lépe připravit.

Videoprůvodce po Thajsku

V případě, že upřednostňujete videoprůvodce před čtením informačních článků, doporučujeme vám dokument o čtyř týdenní cestě po Thajsku z dílny Bushmanfilms. Dokument nabízí spatřit, co v Thajsku čekat a co zde můžete vidět.

Jak poznat ostrovy Thajska na vlastní pěst?

Tento průvodce popisuje 20 denní cestu po ostrovech Mook, Laoliang, Lipe a Tarutao. Je zde popsána cesta, jakou lze tyto ostrovy procestovat a dále i typy na místa, které můžete při cestě navštívit. Ačkoli je tento průvodce již pár let starý, stále však nabízí velmi užitečné informace.

Vše o životě v Thajsku

Pavel soustavně žije v Thajsku již od roku 2011 a píše blog o svém životě v tomto exotickém ráji. Snaží se uvádět na míru nejasnosti a fámy, které kolují o této zemi. Navíc se snaží rozšiřovat informace o tom, jaký život v Thajsku je a podává tak návod pro ty, kteří by sem rádi odcestovali.

Druhý život v Thajsku

Dokument České televize vám nabídne možnost podívat se, jak žijí Češi, kteří našli svůj druhý domov v Thajsku. Také dokument popisuje život Jima Thomspona, který byl přezdíván jako Hedvábný král.